Zateplení fasád

Naším zákazníkům nabízíme komplexní služby, od návrhu přes realizaci až po vyřízení dotací. Snížení energetické náročnosti budovy dosahujeme zejména zateplením fasády, stropů a podlah či výměnou oken a dveří. Díky dlouholetým zkušenostem jsme vždy schopni navrhnout to nejlepší řešení právě pro Vás.

zateplení domů a fasád

Kontaktuje nás

Spojte se snámi pro nezávaznou cenovou nabídku

Návrh zateplovacího systému

Poskytujeme odborné poradenství zcela zdarma. Technik provede zaměření budovy včetně odtrhových zkoušek a zvolí vhodný systém ETICS.

Stavba pod dohledem

Průběh výstavby evidujeme pomocí zápisů do online stavebního deníku, lze si tedy kdykoliv zkontrolovat v jaké fázi se Váš projekt nachází.

Rychlost realizace

V případě zateplení fasády u rodinného domu garantujeme dokončení do měsíce od započetí stavebních prací.

Vyřízení dotace

Zajistíme potřebné dokumenty včetně projektu a vyřídíme dotaci. Komunikaci s úřady můžete přenechat na nás.

Nadstandartní záruka

Poskytujeme nadstandartní záruku 5 let na všechny provedené práce.

Měření termokamerou

Nabízíme měření termokamerou před a po realizaci zateplení obálky budovy zdarma.

Zateplení domu

Nadstandartní kvalita provedení

Při realizaci zateplení vždy cílíme na co nejlepší výsledek nejen po estetické stránce ale především po stránce funkčnosti. Využíváme moderních zateplovacích systémů renomovaných výrobců a technologické postupy které snižují tepelné ztráty na absolutní minimum. Jedině tak je zateplení schopno plnohodnotně plnit svůj účel. Vysoký stupeň ochrany povrchu proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům zajištují zejména kvalitní omítky s vysokým obsahem silikonu a fasádních profily Likov.

KONTAKT

Adresa

Horní náměstí 3
Vsetín, 755 01

Telefon, Email

+420 602 223 217
hurta@hspro.cz

Fakturační Adresa

IČO: 17311039
DIČ: CZ17311039

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám v nejbližší době ozveme

logo orezane

Jsme stavební společnost se sídlem ve Vsetíně, která nabízí zákazníkům komplexní zajištění dodávky staveb. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytových a nebytových budov, zateplení fasád a realizace klimatizací.

Links
Nakládání s osobními údaji

Osobní údaje po Vás požadujeme při odeslání kontaktního formuláře, případně v rámci telefonické komunikace na infolince. Vyžadujeme pouze ty údaje, které nezbytně potřebujeme k vyřízení Vašeho požadavku a zaslání případných obchodních nabídek.

Informace, které nám sdělíte, nebo odešlete, jsou bezpečně uloženy v naší databázi a zabezpečené e-mailové schránce a mají k nim přístup pouze naši prověření pracovníci.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit a uplatnit právo na přístup k Vašim údajům, opravu Vašich údajů, které zpracováváme, případně požadovat změnu, doplnění nebo kompletní výmaz těchto údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů poskytujete vlastníkovi společnosti. Daniel Hurta, IČO: 17311039, DIČ: CZ17311039, se sídlem ve Vsetíně.

Kontakt

Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín

© 2024 All Rights Reserved.