Technické zařízení budov

Služba technické zařízení budov (TZB) zahrnuje vše od návrhu až po realizaci a servis. S našimi zkušenostmi a odbornými znalostmi jsme schopni navrhnout a implementovat nejlepší řešení pro vaše potřeby.

technické zařízení budov

Kontaktuje nás

Spojte se snámi pro nezávaznou cenovou nabídku

Rekuperace a Klimatizace

Poskytujeme komplexní řešení pro rekuperaci a klimatizaci, včetně návrhu, dodávky, montáže a zprovoznění systému.

Tepelná Čerpadla

Na požádání zákazníka jsme schopni doplnit realizaci vzduchotechniky o dodávku a zprovoznění tepelných čerpadel.

Servis

Provádíme záruční i pozáruční servis vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, včetně uzavření výhodných dlouhodobých servisních smluv.

Technické Poradenství

Nabízíme technické poradenství při výběru vhodného vzduchotechnického zařízení pro vaše potřeby, včetně návrhu projekčního řešení na míru.

Revize Protipožárních Klap

Provádíme revize protipožárních klap, včetně funkčních zkoušek a kontrol provedení protipožárního zaizolování od požární dělící konstrukce.

Realizace MaR

Provádíme realizaci MaR při dodávkách vzduchotechniky, včetně oživení, uvedení do provozu a zaučení obsluhy před uvedením do provozu.

Technické zařízení budov

Co jsou technická zařízení budov (TZB)

Technické zařízení budov jsou systémy a zařízení instalované v budovách, které zajišťují komfort a funkčnost pro její obyvatele. Patří sem například systémy pro vytápění, chlazení, ventilaci, osvětlení, elektroinstalace, vodovod a kanalizaci. TZB jsou nezbytné pro správnou funkci budovy a její energetickou efektivitu.

0 +
Dokončených staveb
0 /5
Hodnocení zákazníků
0 +
Ověřených spoluprací

Kontakt

Adresa

Horní náměstí 3
Vsetín, 755 01

Telefon, Email

+420 602 223 217
hurta@hspro.cz

Fakturační Adresa

IČO: 17311039
DIČ: CZ17311039

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám v nejbližší době ozveme

logo orezane

Jsme stavební společnost se sídlem ve Vsetíně, která nabízí zákazníkům komplexní zajištění dodávky staveb. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytových a nebytových budov, zateplení fasád a realizace klimatizací.

Links
Nakládání s osobními údaji

Osobní údaje po Vás požadujeme při odeslání kontaktního formuláře, případně v rámci telefonické komunikace na infolince. Vyžadujeme pouze ty údaje, které nezbytně potřebujeme k vyřízení Vašeho požadavku a zaslání případných obchodních nabídek.

Informace, které nám sdělíte, nebo odešlete, jsou bezpečně uloženy v naší databázi a zabezpečené e-mailové schránce a mají k nim přístup pouze naši prověření pracovníci.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit a uplatnit právo na přístup k Vašim údajům, opravu Vašich údajů, které zpracováváme, případně požadovat změnu, doplnění nebo kompletní výmaz těchto údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů poskytujete vlastníkovi společnosti. Daniel Hurta, IČO: 17311039, DIČ: CZ17311039, se sídlem ve Vsetíně.

Kontakt

Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín

© 2023 All Rights Reserved.