Hledáte práci ve stavebním oboru ?

Pracujte s námi na zajímavých projektech. Momentálně máme otevřených několik pracovních pozic.

Kariéra

KARIÉRA

Stavby vedoucí

Dokážete převzít zodpovědnost za partu šikovných chlapů, kteří pracují na stavbě? Hledáme spravedlivého šéfa pro náš stabilní tým, který pracuje na těch nejzajímavějších zakázkách v zemi. Chcete se jednou ohlédnout a říct si, že tuto stavbu jste řídil Vy? Potom napište, rádi Vám povíme víc.

Co u nás budeš dělat ?

Co požadujeme

Co nabízíme

Zedník - fasádník

Dokážete převzít zodpovědnost za vaši práci a jste samostatný? Hledáme šikovného stavaře do našeho týmu, který pracuje na těch nejzajímavějších zakázkách v zemi. Chcete se jednou ohlédnout a říct si, že tuto stavbu jste stavil Vy? Potom napište, rádi Vám povíme víc.

Co u nás budeš dělat ?

Co požadujeme

Co nabízíme

Montér VZT (Vsetín)

Dokážete převzít zodpovědnost za vaši práci a jste samostatný? Hledáme šikovného montéra do našeho týmu, který pracuje na těch nejzajímavějších zakázkách v zemi. Buďte součástí našeho montážního týmu a podílejte se na velkých projektech.

Co u nás budeš dělat ?

Co požadujeme

Co nabízíme

KONTAKT

Adresa

Horní náměstí 3
Vsetín, 755 01

Telefon, Email

+420 602 223 217
hurta@hspro.cz

Fakturační Adresa

IČO: 17311039
DIČ: CZ17311039

Našel jste svou pozici ? Ozvěte se nám a můžeme uzavřít spolupráci

logo orezane

Jsme stavební společnost se sídlem ve Vsetíně, která nabízí zákazníkům komplexní zajištění dodávky staveb. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytových a nebytových budov, zateplení fasád a realizace klimatizací.

Links
Nakládání s osobními údaji

Osobní údaje po Vás požadujeme při odeslání kontaktního formuláře, případně v rámci telefonické komunikace na infolince. Vyžadujeme pouze ty údaje, které nezbytně potřebujeme k vyřízení Vašeho požadavku a zaslání případných obchodních nabídek.

Informace, které nám sdělíte, nebo odešlete, jsou bezpečně uloženy v naší databázi a zabezpečené e-mailové schránce a mají k nim přístup pouze naši prověření pracovníci.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit a uplatnit právo na přístup k Vašim údajům, opravu Vašich údajů, které zpracováváme, případně požadovat změnu, doplnění nebo kompletní výmaz těchto údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů poskytujete vlastníkovi společnosti. Daniel Hurta, IČO: 17311039, DIČ: CZ17311039, se sídlem ve Vsetíně.

Kontakt

Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín

© 2024 All Rights Reserved.