Výstavba domů na klíč

V oblasti realizace rodinných domů si zakládáme na individuálním přístupu ke každému klientovi. Naším zákazníkům nabízíme komplexní zajištění dodávky výstavby. Díky dlouholetým zkušenostem a partnerům zapálených pro své řemeslo jsme vždy schopni navrhnout to nejlepší řešení právě pro Vás.

katalog domů

Kontaktuje nás

Spojte se snámi pro nezávaznou cenovou nabídku

Realizace bez starostí

Výstavba domu nemusí vždy znamenat spoustu starostí. Pomůžeme Vám se vším od vyřízení potřebných dokumentů až po finální úklid.

Stavba pod Vaším dohledem

Průběh výstavby evidujeme pomocí zápisů do online stavebního deníku, tam také naleznete fotodokumentaci a termíny důležitých milníku stavby. Do deníku lze kdykoliv nahlédnout a zjistit v jaké fázi se Váš projekt nachází.

Předáváme vždy v termínu

Dílo předáme v dohodnutém termínu bez vad a nedodělků, včetně kompletní dokumentace pro kolaudaci.

Nadstandartní záruka

Poskytujeme nadstandartní záruku 10 let na hlavní stavební konstrukce a 3 roky na vedlejší stave

Po-záruční servis

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis.

KATALOG DOMŮ

Rodinný dům na klíč Dream Plus

Dispozice

4 + kk

Zastavěná plocha

112 m2

Užitná plocha

89 m2

Zděný dům na klíč

4.190.000 Kč

Měsíční splátka hypotéky

20.072 Kč/měs.

Denní splátka hypotéky

669 Kč/den

KATALOG MOMENTÁLNĚ NENÍ K DISPOZICI A STÁLE NA NĚM PRACUJEME

Stavba rodinných domů

Proč stavět s námi ?

Máme několikaleté zkušenosti v oboru stavby rodinných domů na klíč. Poskytujeme komplexní služby od výběru nejvhodnějšího financování či vyřízení stavebního povolení až po samotnou stavbu domu. Nejenže vám postavíme váš sen, ale také vám co nejvíce usnadníme celý průběh stavby. Nemusíte na to být sami. Rádi vám ve všem poradíme.

KONTAKT

Adresa

Horní náměstí 3
Vsetín, 755 01

Telefon, Email

+420 602 223 217
hurta@hspro.cz

Fakturační Adresa

IČO: 17311039
DIČ: CZ17311039

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám v nejbližší době ozveme

logo orezane

Jsme stavební společnost se sídlem ve Vsetíně, která nabízí zákazníkům komplexní zajištění dodávky staveb. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytových a nebytových budov, zateplení fasád a realizace klimatizací.

Links
Nakládání s osobními údaji

Osobní údaje po Vás požadujeme při odeslání kontaktního formuláře, případně v rámci telefonické komunikace na infolince. Vyžadujeme pouze ty údaje, které nezbytně potřebujeme k vyřízení Vašeho požadavku a zaslání případných obchodních nabídek.

Informace, které nám sdělíte, nebo odešlete, jsou bezpečně uloženy v naší databázi a zabezpečené e-mailové schránce a mají k nim přístup pouze naši prověření pracovníci.

Můžete se na nás kdykoliv obrátit a uplatnit právo na přístup k Vašim údajům, opravu Vašich údajů, které zpracováváme, případně požadovat změnu, doplnění nebo kompletní výmaz těchto údajů.

Souhlas se zpracováním osobních údajů poskytujete vlastníkovi společnosti. Daniel Hurta, IČO: 17311039, DIČ: CZ17311039, se sídlem ve Vsetíně.

Kontakt

Horní náměstí 3, 755 01 Vsetín

© 2024 All Rights Reserved.